וקסברגר

הלפרין 18 בני ברק
שמי זאב וקסברגר. מאז ומעולם התחברתי לעולם האמנות. אהבתי יצירות פאר הקשורות לעולם היהודי, - ומכאן התחיל הכול... הנני סופר סת”ם מוסמך משנת 1990. כתבתי מאות מגילות וכעשרה ספרי תורה. 

כיום אני מנהל מחלקה של ספרי תורה מהודרים בתוך חברת ‘מלכות וקסברגר’ – פאר היצירה היהודית, החברה הגדולה והמובילה בעולם למתנות ולמזכרות יהודיות, שזכיתי להיות יושב ראש של החברה. 

במשך הזמן התמקצעתי בתחום מתוך נסיון רב, ולמדתי וראיתי שרכישת ספרי תורה מורכבת מפרטים רבים ושונים. החלטתי לתרום לציבור מהידע הנרחב והמקצועי שצברתי, ולפעול למתן מענה נרחב למבקשים לרכוש ספרי תורה. כיום אני עוסק בכך במיומנות ובמקצועיות, במטרה לספק את הרמה הגבוהה ביותר בתחום. 

מדי שנה אני מלווה בהתרגשות רבה אלפי אנשים, משפחות וקהילות בארץ ובעולם בחוויה הרוחנית של קניית ספרי תורה מהודרים ביותר. 

לכל אורך הקנייה אני מייעץ, מדגים ומסביר כל פרט, עד לפרטים הקטנים ביותר. 

בעת הקנייה אני ניצב לצד הלקוחות ומנחה אותם באשר לפרטים שאליהם כדאי להם לשים לב. 

כמובן, בראש ובראשונה יש לבחון את טיב הכשרות. פרט לכך חשוב שספר התורה יהיה מהודר ביופיו: שהכתב יהיה מסודר, ישר וברור, הקלף נכון והתפירה מקצועית, ושיחזיק לאורך זמן.

אני נוהג להראות מבחר דוגמאות משלל סופרים מוסמכים, ומלווה אותכם לכל אורך הדרך כך שכל אדם יבין בדיוק מה הוא קונה. 

במחלקת ספרי התורה המהודרים תמצאו מבחר ספרי תורה מהודרים הנכתבים על ידי סופרי סת”ם מוסמכים. שלל האופציות נרחב מאוד – קיימים ספרים בגדלים שונים ובכתבים שונים, וזמני האספקה הם על פי בחירת הלקוח. 

מאושר אני על הזכות שנפלה בחלקי ללוות אנשים רבים כל כך לשמחת מצווה נשגבה ונעלה זו.

אני חווה אתכם את ההתפעלות, את החדווה ואת ההתרגשות בכל אירוע של הכנסת ספר התורה, אני רואה מקרוב ביחד איתכם את השמחה ואת הריקודים, אני מתרגש אתכם ביחד מהרגע של הבחירה ועד כתיבת אותיות באירוע, אני חווה עמכם את ההתלהבות העצומה הזו... 

כל אירוע כזה מזרים בי אנרגיה ומלבה את תשוקתי להמשיך להפיץ את אור התורה בעולם במקצועיות בנאמנות ובשלמות, כפי שמקובל אצלנו ב’מלכות וקסברגר’.

לשאלות ולייעוץ חינם תוכלו ליצור עמי קשר בנייד או להיפגש בטרקלין.