חיים-קליגר

פנים מאירים 14 ביתר עילית

חיים קליגר אסטרטגיה תקשורתית – הוא תוצר של יותר משני עשורים של פעילות בתחומי התקשורת, הפרסום ויחסי הציבור. מתוך הניסיון הרב שצברתי מלהיות בכל אחד מהצדדים של השולחן, פעם כנותן השירות, פעם כלקוח, פעם כיועץ חיצוני, פעם כיזם ותמיד כאיש עם החשיבה האסטרטגית והיצירתית.

התכונות בהם ניחנו הם מתת שמים, כל מה שעלינו לעשות זה רק להשתמש בהם לדברים הנכונים ולא לקלקל אותם חלילה!

ההתמחות שלנו הינה במגזר החרדי, גם לתוך המגזר פנימה, גם מבחוץ כלפי פנים וגם מבפנים כלפי חוץ.

אנחנו מאמינים שכדי שאתם תוכלו לדבר עם הלקוח, עליכם להצליח ליצור עמו דיאלוג, חשוב להכיר את ה DNA שלו, לדבר בטרמינולוגיה שלו, להכיר את הרגישויות שלו והכי חשוב לא לדרוך לו על נקודות רגישות, או בקיצור, לדבר "חרדית"! ואת זה אנחנו יודעים, לדבר חרדית ולפתח בין קהל היעד לבין נותן השירות או ספק המוצר, דיאלוג מתמשך ואפילו יחסי הערכה וקרבה.

משרדנו הינו משרד בוטיק, אנו מטפלים בו זמנית במספר מצומצם של לקוחות, לא כי איננו מסוגלים לטפל במספר גדול יותר של לקוחות, אלא כי אנחנו רוצים לתת ללקוח שלנו את המיטב, וכדי שזה יקרה הוא לא יכול להיות עוד אחד מעשרות לקוחות, אנו מאמינים כי הלקוחות שלנו מגיעים אלינו בגלל הקריאטיביות, החשיבה והיצירתיות שלנו, את זה אנחנו יודעים לתת ברמת השירות הגבוהה ביותר, אבל אי אפשר לשכפל את זה לצוות עובדים, מוכשרים ככל שיהיו.

אז אנחנו כאן לרשותכם ולשירותכם!