עמירן-דביר

עמירן דביר 
נולד ב 4.12.73 בתל אביב להורים מוסיקאים חילוניים, כשהיה בן 4 שלחו אותו הוריו ללמוד מוסיקה קלאסית על פסנתר. בגיל 5 כבר הופיע בקונצרטים ברחבי ישראל ביחד עם המורה שלו לפסנתר שאימצה אותו קרוב אליה. כשהיה בגיל שבע חזר אביו בתשובה ומבעל להקה שהופיעו בדיסקוטקים של ת״א והסביבה, הפך אביו לבעל להקה שעיקר עיסוקה בלשמח חתנים וכלות ביום חתונתם. לא עברה שנה ועמירן מצא את עצמו מופיע עם אביו ביחד על אותה הבמה כזמר ונגן קלידים במוסיקה חסידית.

המוסיקה החסידית תפסה את עמירן מאד חזק ובמשך אותם השנים ניגנו עמירן ואביו כל ערב בארוע אחר. בהמשך נתבקש עמירן ללוות גם אומנים מפורסמים ברחבי הארץ.

בשנת 98 החליט עמירן לפתוח להקה משלו, תוך שנה גובשה החבורה ועד היום הספיקו להופיע בכל קצוות העולם, שהדגש על מוסיקה חסידית, מסורתית ,שמצליחה לקרב לשמח ולרגש את כולם, חילוניים ודתיים כאחד. בימים אלו עובד עמירן על הדיסק הרביעי של הלהקה, עם חומר מקורי מעניין ומפתיע.

הנגנים שמלווים את עמירן דביר כבר למעלה מעשור הם:
האחים שי ועדי מאירי - על כלי הנשיפה
נאור נחמיה - על התופים
 יאיר מיכאל - על הגיטרה החשמלית

בין הקליינטים של הלהקה אפשר למצוא את הרב הראשי (לשעבר) הרב ישראל מאיר לאו ומשפחתו, בית הנשיא, אנשי עסקים כמו מוטי זיסר ולב לביוב, אריה דרעי, ח"כ איציק כהן ואיציק אזולאי מש"ס, ר' דוד אבוחצירא, הבבא ברוך, בבא אלעזר. ועוד רבים וטובים.

להתראות בשמחות!