פליקס-funkydoor

FUNKYDOOR
אודות הרעיון והמוצר שמשנה את פנים וחוץ הבית ברגע אחד
מחפשים עיצוב מקורי ומעניין לכניסה שלכם? רוצים להפוך את הדלת לפריט ריהוט טרנדי?
רוצים להפוך את חדר הילדים למקום קסום?
FUNKYDOOR היא התשובה המקורית ביותר שתמצאו!
הדלת היא החפץ הראשון אותו אנו פוגשים בכניסה לבית. FUNKYDOOR  נותנת לכם הזדמנות אמיתית לקחת את הדלת הרגילה, שכולנו מכירים, ולהפוך אותה לתמונה מגניבה ומעוצבת, המוסיפה לחלל הבית ולעיצובו. תמונת המגנט מותאמת לדלתות הסטנדריות, מאפשרת לכם לעצב גם את דלת הכניסה משני הצדדים וגם את דלת הממ"ד! כל זה בלי להחליף דלת, בלי להדביק שום דבר שאחרי זה מתקלף ולא יורד ומבלי לבזבז זמן יקר וכסף על עיצוב מחדש. מבחר רחב של דגמי עיצוב למבוגרים, צעירים וילדים.
FUNKYDOOR נותנת לכם את שרביט עיצוב הדלת, בהצלחה
היתרונות הבולטים של המוצר
  100%   מגנט
  מהיר וקל להתקנה
  משדרג את חלל הבית
  חסכוני ואטרקטיבי
  שומר על הדלת המקורית
  ניתן להעברה והחלפה
ציפוי לדלת פלדלת או כיסוי מגנטי חדש?
אם עד היום רבים מכם חשבו שניתן לכסות את הדלת רק באמצעות טפט הרי שכיום כבר ברור לכולם שעם כל הכבוד לטפט הישן, היקר והלא נוח להתקנה, בא לשכונה בחור חדש – המגנט! כיסוי באמצעות מגנט על הדלת הוא בדיוק ההבדל בין היי-טק ללואו-טק, הוא מהיר, חדשני, מעניין, יצירתי, מתוחכם, קל להרכבה ובעל מחיר אטרקטיבי.
עיצוב לדלת באמצעות מגנט לא משאיר עקבות, לכלוך וכמובן שאינו מתקלף עם הזמן.
היתרון הגדול של המגנט טמון בהיותו מודולארי וגמיש, נכנסתם לדירה שכורה ודלת הכניסה נראית כמו הצרות שלכם ביום סגריר? בא לכם להפוך את דלת הכניסה לפריט עיצוב טרנדי ומגניב? רוצים להפוך את דלת הממ"ד לחוויה אחת גדולה?
בחרו תמונה ממבחר התמונות הגדול שבאתר, הזמינו את המשלוח, הרכיבו על הדלת (5 דקות הרכבה) ואין זכר לדלת הכניסה הקודמת! זה נשמע פשוט וקל, וזה באמת כך. אתם יכולים לבחור את עיצוב הדלת המתאים להם ביותר מבין הדגמים המוצעים, ובכך להפוך את דלת הכניסה לפריט ריהוט חדשני, מעניין ומפתיע, ממש כמו שמסך ה-LCD שתלוי על הקיר משתלב כתמונה בחלל החדר, כך גם דלת הכניסה ודלת הממ"ד יהפכו להיות פריט ריהוט בחלל החדר.