Y.P.R

יוסף חכמי 49 ירושלים

Y.P.Rרוזנבוים יח"צ וקשרי ממשל  

זה כבר לא חדש! אומנות יחסי הציבור נחשבת לאחת הדרכים הקיימות משחר הימים במשרדי הפרסום כאמצעי לקידום עסק, מוצר, או אישיות פוליטית באמצעות אמצעי התקשורת השונים. גם חשיפת מוצר באמצעות כתבות וידיעות תוכן - זה כבר לא משהו זר לציבור הקוראים.
אבל גם נוכח השחיקה המואצת ביעילותם של אמצעי פרסום אלו, מצאו מנהלי השיווק הגדולים את הפתרון במשרד ייחודי שהוקם נטו לספק שירותי יח"צ וקידום בדרך האפקטיבית ביותר.
את הכלל הידוע "אם אתה טבח זה לא בהכרח שאתה גם קונדיטור", אתם ודאי מכירים? אז גם בעולם הפרסום והשיווק, לא כל מי שיודע לקרוץ לציבור דרך מודעה משובחת, יודע גם להניע מסרים שיווקיים לקהלי יעד ולמתג חברות ואנשים דרך אמצעי התקשורת והרחוב.
ומשרד Y.P.R נפתח בדיוק לשם כך. לאחר שהביקושים לבניית מערכת נפרדת ומיוחדת לשירותי יח"צ גדלו, פיתחנו ובנינו מערכת כלים ממוקדת וספציפית בה ליח"צ אמיתי בה מגשימים הלכה למעשה את חלומו של כל מנהל: להצליח להפוך כל חזון למציאות ועובדה ברחוב החרדי.

Y.P.R מעורה כיום ביותר בלב ההוויה הציבורית ומקדמת מהלכים תקשורתיים בעלי משמעות שמשפיעה רבות על סדר היום הציבורי:
> אצלנו מאמינים כי פעילות אמתית ובועטת חייבת להיות מותאמת לעולם התקשורת הדינמי והמתוחכם של 2016 אך בד בבד בשיתוף פעולה מלא בקשר האנושי והפנימי בתוככי קהילות חרדיות ובקשרים אישיים עם כל אנשי החצרות והקהילות מכל גווני הקשת.
> אצלנו מנהלים קשר רציף ויומיומי הן עם גורמים מרכזיים ומובילים בפוליטיקה הכללית והמגזרית והן עם מגוון ערוצי תקשורת, בהם התקשורת הכתובה, האלקטרונית, המקוונת, המקומית והארצית. 
> הצוות אצלנו, חי ונושם כבר כמה שנים טובות את קשרי הקהילות החרדיות וההוויה הפנימית שלהם וככזה הוא רכש מיומנות במגוון תחומים, ביניהם: בירוקרטיה שלטונית, התמודדויות ומשברים פוליטיים, שיווק וצרכנות, בריאות, חסד ותמיכה, תרבות, מוניציפאלי, נדל"ן, היי-טק ועוד.
עובד להחדיר ולהטמיע מותג או מוסד חדש? צריך מישהו שיקדם לך מהלכים בעיצוב דעת הקהל? מחפש מהלכי שיווק נועזים? מאמין בכוח להניע מהלכים פוליטיים משמעותיים?
גם לך מגיע משהו איכותי ואפקטיבי !

השירותים והפתרונות

אנחנו נותנים את כל השירותים והפתרונות בניהול וליווי שוטף של כתיבת תוכן, יחסי ציבור, אסטרטגיה וייעוץ תקשורתי.

● יחסי ציבור
עבודת יחסי הציבור שלנו משלבת בין ההכרה בכוח התקשורת הישראלית בכלל והחרדית בפרט ובעיקר ובין הכח להשפיע דווקא מלמטה ולא רק מלמעלה. אנו מעלים את הנושאים לסדר היום ברחוב החרדי הן באמצעות יצירת אייטמים בעלי ערך חדשותי והן לעבוד פנימה ב'פינצטה' בתוך הקהילות על רבדיה ופלגיה השונים. בנוסף לזה, מערך היח"צ כולל: חיבור לנציגים במפלגות השונות ברשויות המקומיות ובכנסת, בניית קשר ישיר ורציף עם עיתונאים ובעלי השפעה במגזר, ייזום ותכנון סיורים של רבנים ואישי ציבור וכן קיום כנסים, וועידות מסיבות עיתונאים וכדו'.
● אסטרטגיה 
חברות וארגונים שהם בעיצומו של משבר או לקראת מאבק צפוי - ציבורי, משפטי או עסקי, יעברו את הכל בהצלחה מרובה כאשר יידעו איך לנווט את הכל באופן מושכל ומחושב.
באסטרטגיה נכונה ומושקעת גם ניתן לאתר הזדמנויות ולהתמודד עם אתגרים קיימים ועתידיים. אנו מפתחים תהליכים ומודלים אסטרטגיים להגדלת נתח שוק, לקידום מוצרים לקהלים ייחודים, לריענון תהליכים פנים ארגוניים וכן לבניית מחקר טרם יציאה לקמפיין. 
● יצירת והפקת תוכן
כדי לייצר באמת עניין בציבור, יש צורך לספק ערך אמיתי ומרתק לקהלי היעד שלו. אנו מקשיבים היטב היטב ללקוחותינו, לומדים את הסיפור הארגוני שלהם על בוריו כולל המטרות הנחוצות ורק לאחר מכן, עמלים ליצור עבורם עולמות של תוכן מקורי ואיכותי. זה כולל: ידיעות חדשותיות, כתיבת מאמרים, תחקירים, ראיונות, ניוזלטרים, כתבות ותסריטים, כתיבת בלוגים ויצירת תוכן לאתרי אינטרנט.
● ייעוץ תקשורתי 
חשיבה תקשורתית של כל מנהל היא המפתח לניצול מיטבי של משאבי הארגון. אנחנו מלווים אנשים וארגונים הן בטיפול מלא ושוטף שכולל פגישות ייעוץ קבועות והן בניהול משברים תקשורתיים, כולל הכנה וליווי לראיונות באמצעי התקשורת השונים.

המציאות שמנצחת
עשרות עמותות, עסקים, רשויות חברות ופרטיים בחרו להצליח אתנו ולשנות את מה שהיה להם קודם שנפגשנו. להיסטוריה של ההצלחות יש אמונה כי בעבודה מאומצת ונכונה הכל אפשרי ואפשר תמיד להגיע למחוזות שאף פעם לא חלמנו להגיע. 
בין לקוחותינו באופן קבוע: 'לאומית שירותי בריאות', המרכזים הרפואיים 'הדסה', פורום המוכר שאינו רשמי, מרכז איגוד התת"ים, רשת פתחיה, שניב תעשיות נייר, ארגון 'טהרת הבית', ארגון 'תקוה ומרפא', חברת 'רכב אישי', ארגון 'תקווה ומרפא', ארגון 'יד עזרא ושולמית', רשת גני הילדים אגו"י, תמיר – מחזור ב"ש ועוד 


הצוות שלנו


יוסי רוזנבוים, מנכ"ל 
חסיד קרלין, תושב ביתר עילת
יוסי הוא איש יח"צ בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו המתמחה בשינוע והובלת מהלכים בחברה החרדית ובמיתוג ובניית נראטיב כמעט לכל מה שיבקשו ממנו. יוסי היה מעורב בכמה מהמיזמים הבולטים שצמחו בחברה החרדית, הבולט שבהם זה ניהול מערך ההסברה והיח"צ בעצרת מיליון החרדים נגד הגיוס בי-ם. במהלך עשר השנים האחרונות עבד יוסי עבור גופי מדיה ופרסום גדולים במגזר החרדי ושימש כמנהל היח"צ בחברת קלמןV עד שפתח באופן עצמאי את Y.P.R. 
יוסי שראה כמה צעדים לפני כולם את השוק המתפתח של היח"צ והאסטרטגיה במגזר החרדי, הבין שגם לזה צריך בנייה ומחשבה ייחודית ומותאמת. יוסי משמש כיועץ תקשורת לציבור חרדי לכמה גופים ואישים פוליטיים מפורסמים וכן מרצה באופן קבוע על הציבור החרדי.אבי יוספי, מנהל מערכת פרויקטים והפקות
ליטאי, תושב ירושלים
אבי, הוא אושיית תקשורת חרדית המוכרת במגזר מכמה זוויות, החל מכתיבתו רבת השנים בכמה מעיתונים החרדיים ועד כהונתו המפורסמת כדובר ארגון 'איחוד הצלה' בשנים הקשות של פיגועי האוטובוסים בירושלים. לאבי ניסיון עשיר בתחום היח"צ וקשרים רבים בקהילות החרדית ובנציגי הציבור שלהם. כמעט בכל מערכות הבחירות הארציות והמקומיות, ניכרות טביעות האצבע של אבי ואף אלה זכו גם לקטוף לבסוף את ההצלחה והתהילה. 
אבי הוא גם רעיונאי מבריק, מקורי ומפתיע אבל גם איש עשייה יעיל בלהוציא דברים אל הפועל. כדי שכל הדברים יקרו, ומהר, אחראי אבי על כל הפקות הפרויקטים המיוחדים של Y.P.R. 
יעקב אליאך, עורך תוכן ראשי 
ליטאי, תושב רחובות
יעקב, הוא עורך וכותב בעבר ובהווה במגוון גופי תקשורת מובילים במגזר החרדי. ליעקב כוח רב בלהתאים את המקלדת למסך – הוא מחזיק בניסיון כתיבה מגוון ורחב של ידיעות עיתונאיות, כתבות תשקיף ומגזין, בלוגים וטורים וכן עבודות מאמרים אקדמאיים מקצועיים. יעקב הוא אשף בלהפוך כל סיפור משמים ורגיל לאירוע חדשותי מרתק ומרגש ומיומן בלחלץ סיפורים מכל דבר שזז ובכך לייצר את התוכן העשיר והמעניין עליו אפילו הלקוח לא חלם.
כעורך הראשי של Y.P.R. יעקב רוקם את תכניות התוכן עבור הלקוחות שלנו, מכשיר את הכותבים ועורך את כל הטקסטים השוטפים של כתבות, מאמרים ותסריטים שקשורים ללקוח.